Kurumsal

LİDER DEKORATİF DEMİR

LİDER DEKORATİF DEMİR

1988 Yılında DEKOR TEKNİK adı altında, atölye bazında İstanbul’da kurulan firmamız, Demir – Çelik sektöründeki ve teknolojideki gelişmeleri yakalamak için tesislerini ve makine parkurunu geliştirdi. Bu gelişmelerin yanı sıra firmamız kurumsallaşarak LİDER DEKORATİF DEMİR adını aldı.
1997 Yılında Kocaeli’de 7000m2 kapalı alan tesisi kurarak fabrikalaşmaya ve üretim kapasitesini ve ürün yelpazesini genişletmeye başladı.
Yatırımlarımıza ve hedeflerimize sınır koymayarak 2013 yılında İzmir’de 4100m2 kapalı alanlı ikinci fabrikasını kurarak üretim faaliyetlerine devam etmekteyiz.

LİDER DEKORATİF DEMİR olarak kalite ve müşteri memnuniyeti politikamızdan taviz vermeden modernizasyon ve yatırımlar ile toplam kapasitemizi yıllık 9000 tona çıkartarak ürün yelpazesini ve buna endeksli başarımızı her sene yükseltmekteyiz.
Ürünlerimizi dünya standartları içerisinde üretimini ve daha üstün kalitede üretimini sağlayabilmek için günümüz teknolojisinden yararlanarak otomasyon makineler, robot sistemler ve yeni üretim hatları ile donatılmış olan LİDER DEKORATİF DEMİR, ayrıca kendi AR-GE’sini kurarak üretimi hızlandırmak, kaliteyi artırmak ve minimum maliyetli ürünler ürete bilmek için 15 kişilik AR-GE uzman kadrosu ile kalıp ve makinelerini kendi tasarlayıp üretmektedir.
Müşteri memnuniyetini ön planda tutan LİDER DEKORATİF DEMİR üretimin her aşamasını titizlik ile kontrol edip, ham maddenin temininden nihai malların sevkine kadar profesyonel olarak çalışmaya özen göstermektedir.
Bu çalışma doğrultusunda uluslar arası kalite yönetim sertifikası ISO 9001 ve UKAS QUALİTY MANAGEMENT belgeleri ile firmamızın başarıları tastiklenmiştir.

Misyonumuz

Müşterilerimizden aldık, Bayilerimizden desteklendik, Türkiye’de büyüdük, Dünya’ya açıldık. Söylemi doğrultusunda;
Müşteri istekleri ve kalite hedeflerimiz doğrultusunda, toplam kalite anlayışı çerçevesinde sektöründe beklentiler ötesinde değer yaratarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmet vermektir.
Yurt içi piyasada edindiğimiz tecrübeyi, son yılların yükselen ülkesi olan Türkiye’ye yakışır şekilde yurtdışında temsil etmek amacındayız.

Vizyonumuz

Ferforje ve demir çelik sektörün de yenilikçi çözümler ile müşterilerine iş fırsatları yaratan bir şirket olmak.
Koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak, yurt içi ve yurt dışı müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve devamlılıkla karşılık vermek önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak birinci görevimizdir.

Sizlerden İlham aldık, Sizler ile güçlendik büyüdük, Sizleri temsil etmek için dünya ya açıldık.

İsmail MERAL

Gebze Fabrika

İletişim

İzmir Fabrika

İletişim

Teknoloji

1988 Yılında kurulan firmamız yeni bir çağın başlangıcı olan 2000 yılında AR-GE yatırımlarına hız ve önem vermiştir. İlk etapta kendi istek ve sorunlarına cevap verebilmek için 2000 Yılında Üç Eksenli CNC...

Detaylar